Избори за Народно събрание 2017
(26.03.2017 г.)



Kандидати за народни представители от "Обединени патриоти - НФСБ, АТАКА и ВМРО"
№ 17 в интегралната бюлетина


1. Изборен район Благоевград

1. Атанас Славчев Стоянов2. Петко Илиев Събев3. Илиан Сашов Тодоров4. Стоян Радков Божинов5. Илия Спасов Янев6. Георги Борисов Ковачки7. Георги Ванчев Васев8. Георги Василев Цветанов9. Николай Георгиев Щерев10. Теодора Кирилова Мичева11. Васил Димитров Христов

2. Изборен район Бургас

1. Валери Симеонов Симеонов2. Христиан Радев Митев3. Йордан Апостолов Апостолов4. Георги Петров Дракалиев5. Иван Георгиев Иванов6. Бойко Георгиев Миразчийски7. Николай Георгиев Стоянов8. Александър Руменов Пръвчев9. Ангел Димитров Божидаров10. Веселин Ангелов Лафчиев11. Радко Пенчев Радев12. Иван Стоянов Кузманов13. Георги Неделчев Колев14. Величка Димитрова Тодорова

3. Изборен район Варна

1. Валентин Кирилов Касабов2. Николай Веселинов Александров3. Иво Колев Пазарджиев4. Георги Александров Александров5. Цветомир Красимиров Грънчаров6. Живко Николаев Костадинов7. Стелян Христов Любославов8. Живка Койчева Костова9. Петър Йотов Николов10. Татяна Петрова Димитрова11. Димитър Красимиров Минчев12. Йордан Райков Йорданов13. Добри Добрев Добрев14. Даниела Михайлова Николова15. Даниела Димитрова Панова-Пенкова

4. Изборен район Велико Търново

1. Милен Василев Михов2. Иван Тодоров Димитров3. Ивайло Георгиев Атанасов4. Кирил Асенов Кирилов5. Огнян Петров Георгиев6. Тервел Димитров Марчев7. Йордан Тодоров Грозданов8. Георги Михайлов Сенгалевич

5. Изборен район Видин

1. Росен Живков Иванов2. Йордан Василев Йорданов3. Емил Тодоров Лилов4. Силвия Иванова Жекова

6. Изборен район Враца

1. Красимир Илиев Богданов2. Светлин Генадиев Стойков3. Спас Николов Спасов4. Робертино Тодоров Маринов5. Радослав Илиев Маринов6. Елена Цветанова Петрова

7. Изборен район Габрово

1. Борис Вангелов Борисов2. Росен Иванов Цветков3. Владко Серафимов Борисов4. Силвия Кръстева Кръстева5. Радостина Христова Христова6. Апостол Тотев Матев7. Ангел Чавдаров Джамбазки

8. Изборен район Добрич

1. Йордан Илиев Йорданов2. Валентина Димова Марчева3. Атанас Генчев Атанасов4. Атанас Илиев Атанасов5. Валентин Милев Вълчанов6. Георги Стойчев Йорданов

9. Изборен район Кърджали

1. Христо Евгениев Деянов2. Георги Николов Чичев3. Иван Дечков Зафиров4. Ирина Ангелова Мухтарова5. Христина Кралева Георгиева

10. Изборен район Кюстендил

1. Илиан Сашов Тодоров2. Георги Петков Петров3. Николай Христов Чачов4. Райчо Димитров Цветин5. Мартин Каменов Габровски

11. Изборен район Ловеч

1. Петър Николаев Николов2. Детелина Димитрова Сотирова3. Иван Цанов Иванов4. Янислав Цветанов Цанков5. Боян Тончев Владовски

12. Изборен район Монтана

1. Адриан Христов Асенов2. Емилиан Гошов Симеонов3. Божидар Георгиев Костадинов4. Камен Иванов Борисов5. Тоника Серьожова Вълкова

13. Изборен район Пазарджик

1. Станислав Тодоров Станилов2. Стефан Иванов Балабанов3. Благо Атанасов Петров4. Красимир Георгиев Първанов5. Александър Иванов Гагов6. Петър Ганчев Горчев7. Георги Михайлов Сенгалевич8. Георги Димитров Коприщенов9. Иван Савов Андров

14. Изборен район Перник

1. Георги Василев Манев2. Румен Атанасов Ваташки3. Иличо Бориславов Йорданов4. Васил Цветков Павлов

15. Изборен район Плевен

1. Красимир Дончев Каракачанов2. Николай Николов Маринов3. Адриан Христов Асенов4. Калин Николов Поповски5. Людмил Асенов Евтимов6. Илиан Андреев Беров7. Ивайло Иванов Христов8. Иво Градев Георгиев9. Силвия Владимирова Иванова

16. Изборен район Пловдив Град

1. Славчо Стоев Атанасов2. Александър Маиров Сиди3. Димитър Петков Керин4. Костадин Иванов Гаров5. Александър Костадинов Пецов6. Михаил Георгиев Казанджиев7. Илко Матов Илиев8. Павел Рангелов Милушев9. Даниела Тонкова Кинова10. Слави Василев Георгиев11. Камен Василев Христов

17. Изборен район Пловдив Област

1. Борис Янков Ячев2. Магдалена Ламбова Ташева3. Георги Андонов Какалов4. Андон Боянов Андонов5. Иван Чонов Чонов6. Светлозар Аргиров Янков7. Делчо Костадинов Динков8. Славка Георгиева Диманова9. Илия Запрянов Дребчев10. Георги Димитров Димитров11. Димитър Генчев Димитров

18. Изборен район Разград

1. Димитър Николов Димитров2. Георги Димитров Георгиев3. Евгени Гутев Драганов4. Стефан Савов Хаджистанчев

19. Изборен район Русе

1. Искрен Василев Веселинов2. Любомир Владимиров Владимиров3. Атанас Стоянов Барбуков4. Галин Тодоров Григоров5. Мирослав Петров Славчев6. Иван Георгиев Иванов7. Иван Георгиев Гьоков8. Даниел Тодоров Николов

20. Изборен район Силистра

1. Александър Николаев Сабанов2. Йордан Атанасов Ковачев3. Димчо Нейков Кьосев4. Веселин Георгиев Георгиев

21. Изборен район Сливен

1. Петър Христов Петров2. Георги Иванов Георгиев3. Стоян Стаматов Пенев4. Доброслав Иванов Иванов5. Анчо Василев Минков

22. Изборен район Смолян

1. Владимир Стаменов Гърбелов2. Борислав Костадинов Киряков3. Христо Костадинов Камишев4. Данчо Живков Александров

23. Изборен район София 23

1. Валери Симеонов Симеонов2. Миглена Дойкова Александрова3. Петър Александров Харалампиев4. Мария Йорданова Цветкова5. Кристиян Роберт Димитров6. Михаил Иванов Петров7. Венера Божидарова Тодорова8. Десислав Славов Чуколов9. Владимир Андреев Тодоров10. Манол Петров Станков11. Станил Станиславов Станилов12. Стефан Лазаров Лалов13. Красимир Драганов Зарев14. Иван Тодоров Димитров15. Марина Маринова Проданова16. Борислав Панайотов Неделков

24. Изборен район София 24

1. Юлиан Кръстев Ангелов2. Султанка Димитрова Петрова3. Николай Симеонов Малинов4. Венцислав Ангелов Тоцев5. Одисей Спиридонов Спасов6. Ради Николов Стоянов7. Стоян Цонев Стоянов8. Васил Светославов Христов9. Станил Станиславов Станилов10. Красимир Иванов Димитров11. Красимир Дончев Каракачанов12. Миглена Дойкова Александрова13. Денчо Иванов Балев14. Ангел Чавдаров Джамбазки

25. Изборен район София 25

1. Десислав Славов Чуколов2. Георги Колев Колев3. Владимир Веселинов Митов4. Петър Николаев Николов5. Николай Иванов Божков6. Огнян Костов Кронев7. Явор Божилов Нотев8. Николай Петров Марков9. Бранимира Георгиева Велчева10. Кристиян Роберт Димитров11. Яница Калинова Янкова12. Цветан Петков Александров13. Ради Николов Стоянов14. Румен Михайлов Соколов

26. Изборен район София Област

1. Явор Божилов Нотев2. Павлин Иванов Цветков3. Богомил Емилов Бранков4. Боян Рангелов Боянов5. Анелия Недялкова Велева6. Николай Андреев Борисов7. Цеца Христова Боцова8. Димитър Леков Маринов

27. Изборен район Стара Загора

1. Маргарита Николаева Николова2. Антон Димов Андонов3. Гергана Величкова Микова4. Михаил Петров Михайлов5. Георги Янев Стойков6. Пламен Енчев Енев7. Иван Стоилов Къндров8. Красимир Симеонов Червилов9. Ива Веселинова Моллова10. Галин Динков Добрев11. Николай Величков Марков

28. Изборен район Търговище

1. Георги Петров Дракалиев2. Христо Иванов Радев3. Сашо Георгиев Йорданов4. Антоанета Георгиева Стоянова

29. Изборен район Хасково

1. Павел Димитров Шопов2. Кръстьо Атанасов Кръстев3. Николай Делчев Георгиев4. Деяна Лозкова Димитрова5. Георги Василев Манев6. Недялка Тошкова Иванова7. Ангел Николов Божинов8. Хараламби Севов Мочев

30. Изборен район Шумен

1. Емил Димитров Симеонов2. Наталия Петрова Стефанова3. Добрин Райков Чайлев4. Деан Стоянов Станчев5. Румен Стоянов Русев6. Борис Белчев Николов

31. Изборен район Ямбол

1. Волен Николов Сидеров2. Мария Йорданова Цветкова3. Боряна Станева Стоянова4. Кръстьо Панайотов Петров

Политическа програма

"Патриотичен фронт НФСБ и ВМРО" - Политическа програма 2014

Прояви и събития

Обединените патриоти откриха кампанията пред паметника на незнайния войн

Разписки за електронно въведени данни на договори и декларации.

24.03.2017 - Декларации за собственост и услуги на агенции 22.03.2017 - Декларации за собственост и услуги на агенции 21.03.2017 - Опис на агенциите, услугите на които са ползвани 20.03.2017 - Дарители на средствата и услуги на агенции 15.03.2017 - Дарители, произход на средствата и услуги на агенции 13.03.2017 - Декларации за собственост и услуги на агенции 09.03.2017 - Декларации за собственост и услуги на агенции 08.03.2017 - Опис на агенциите, услугите на които са ползвани 07.03.2017 - Опис на агенциите, услугите на които са ползвани 06.03.2017 - Опис на агенциите, услугите на които са ползвани 02.03.2017 - Опис на агенциите, услугите на които са ползвани 01.03.2017 - Опис на агенциите, услугите на които са ползвани 28.02.2017 - Опис на агенциите, услугите на които са ползвани 27.02.2017 - Декларации за собственост и услуги на агенции

Отчети на ПП НФСБ

24.03.2017 - Декларации за собственост и услуги на агенции 22.03.2017 - Декларации за собственост и услуги на агенции 21.03.2017 - Опис на агенциите, услугите на които са ползвани 20.03.2017 - Дарители на средствата и услуги на агенции 15.03.2017 - Дарители, произход на средствата и услуги на агенции 13.03.2017 - Декларации за собственост и услуги на агенции 09.03.2017 - Декларации за собственост и услуги на агенции 08.03.2017 - Опис на агенциите, услугите на които са ползвани 07.03.2017 - Опис на агенциите, услугите на които са ползвани 06.03.2017 - Опис на агенциите, услугите на които са ползвани 02.03.2017 - Опис на агенциите, услугите на които са ползвани 01.03.2017 - Опис на агенциите, услугите на които са ползвани 28.02.2017 - Опис на агенциите, услугите на които са ползвани